Loading...

Bezgluten

Lídr kvality

Jako lídr na polském trhu s bezlepkovými a nízkobílkovinnými potravinami se od roku 2004 potýkáme s tím, aby intolerance lepku, celiakie a fenylketonurie nezabránily lidem v normálním životě. V našich vlastních moderních laboratořích pro výzkum a vývoj se každý den kvalifikovaný tým odborníků, využívajících inovativní recepty a technologie, vynasnaží vyrábět vysoce kvalitní bezlepkové výrobky s nízkým obsahem bílkovin. Spotřebitelé již nemusí takové výrobky dovážet ze zahraničí, protože je všechny najdou v našich obchodech. A co víc, jako důvěryhodný výrobce bezlepkových potravin jsme získali příznivce v jiných zemích a vědomi si vzhledem k naléhavým potřebám našich klientů nám záleží na vysokém standardu logistiky a všemožně se snažíme zajistit, aby dodávky dorazily včas.

 

Bezlepkové výrobky

Kombinace znalostí, zkušeností a vášně našich zaměstnanců znamená, že výrobky společnosti Bezgluten nejen splňují nejvyšší standardy kvality, ale jsou také jedinečné v chuti a formě. Naše výrobky nejsou jen náhražkami lepkových potravin. Snažili jsme se co nejlépe uspokojit všechny, kteří od života očekávají něco víc a chtějí pestrou nabídku.

Vytvořili jsme základnu více než 250 vysoce kvalitních produktů, mezi nimiž je mnoho druhů těstovin, chleba, mouky, cereálie, sladkosti, občerstvení, koření a polévky. Jako výrobce bezlepkových potravin si uvědomujeme rostoucí očekávání spotřebitelů a nejnovější trendy na trhu. S ohledem na to neustále rozšiřujeme naši nabídku a zavádíme stále více čerstvých a vylepšených produktů s nízkým obsahem bílkovin a bez lepku.

 

Bezlepková bezpečnost

Zvláštní pozornost věnujeme bezpečnému procesu výroby bezlepkových a nízkoproteinových produktů. Spolupracujeme pouze se spolehlivými společnostmi. Provádíme pečlivou analýzu kvality a složení všech obdržených surovin, abychom zajistili, že neobsahují žádné nečistoty. Z tohoto důvodu jsme zavedli mezinárodní standard pro kontrolu kvality potravin a bezpečnosti Global Quality BRC Food v.7 a IFS v.6. Právě tyto akce zaručují nejen náš úspěch, ale také úspěch našich zákazníků, kteří mohou svobodně zavést tyto produkty do svých denních nabídek. Ceníme si nejen profesionálního přístupu, ale také péče o spotřebitele a přátelského designu.

Bio certifikáty a podobné dokumenty k náhledu a ke stažení
Nakupte si podle kategorií, výrobců či diet, a to velmi rychle
Zboží Vám doručíme až ke dveřím, nebo na odběrné místo
Každý týden nové recepty pro zpestření vašeho jídelníčku
Sledujte nás
Volejte
+420 773 655 773
Pište
poradna a objednávky
Zpravodaj na e-mail

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů